Sony ILCE-6500 + 18-105mm

Nowy produkt

Płatnośc i dostawa

Przedłata na konto:
Kurier DHL - 25 zł
Termin wpłaty - do 24h
Dostawa od 24h do 3 dni od daty wpływu środków na konto

Pobranie:
Kurier DHL - koszt 35zł
Dostawa od 24h do 3 dni od daty zakupu

Więcej szczegółów

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

7 199,00 zł

Więcej informacji

ILCE-6500 + 18-105mm

Aparaty α6500 z mocowaniem typu E i matrycą APS-CJeszcze więcej możliwości fotografowania

Poznaj α6500 — aparat kompaktowy APS-C z wymiennym obiektywem umożliwiający rejestrowanie profesjonalnie wyglądających zdjęć i filmów. Większy bufor na maks. 307 zdjęć seryjnych, wbudowana 5-osiowa optyczna stabilizacja obrazu, ekran dotykowy, niezwykle szybki AF i technologia High-density Tracking AF rozszerzają możliwości rejestracji obrazów.

Bardzo szybka regulacja ostrości

Z łatwością uchwycisz każdą chwilę. Najszybszy na świecie mechanizm AF i największa liczba punktów AF spisują się doskonale w praktycznie każdych warunkach fotografowania.

Największa liczba (425) pól AF z detekcją fazy
Szerokie pokrycie kadru polami AF z detekcją fazy

425 punktów płaszczyzny ogniskowej AF z detekcją fazy jest gęsto umieszczonych w całym obszarze obrazu. To dokładne pokrycie pola AF sprawia, że żaden obiekt nie umknie Twojej uwadze.

Zwiększony bufor na zdjęcia seryjne

Aparat α6500 umożliwia zarejestrowanie nawet 307 zdjęć seryjnych1 bez spadku prędkości rejestrowania (około 36 s ze śledzeniem AF/AE). Nie przegapisz żadnego decydującego momentu.

Zdjęcia seryjne z podglądem na żywo praktycznie bez opóźnień
Rejestrowanie ruchomych obiektów z czasem reakcji wizjera optycznego

Podczas rejestrowania zdjęć seryjnych z podglądem na żywo i prędkością do 8 kl./s opóźnienie na ekranie jest minimalne, dzięki czemu można rejestrować ruchome obiekty, gdy pojawiają się w wizjerze lub na ekranie LCD, z czasem reakcji wizjera optycznego.

Przeciwdziałanie pięciu rodzajom drgań aparatu
Efekt odpowiadający czasowi otwarcia migawki dłuższemu o 5 jednostek

Nowy precyzyjny czujnik żyroskopowy odgrywa istotną rolę w stabilizacji obrazu, umożliwiając wydłużenie czasu otwarcia migawki o 5 jednostek. Kompensacja drgań aparatu umożliwia rejestrowanie stabilniejszych i wyraźniejszych filmów oraz zdjęć.

Minimalizowanie drgań aparatu
nawet w przypadku używania różnych obiektywów
5-osiowa stabilizacja działa w przypadku obiektywów z mocowaniem E i innych modeli

Do fotografowania i filmowania z ręki możesz używać wielu ulubionych obiektywów. Zastosowane w modelu α6500 mocowanie typu E cechuje się małą odległością między tylnym pierścieniem obiektywu a przetwornikiem obrazu. W praktyce oznacza to współpracę z różnorodnymi obiektywami.

Funkcja panelu dotykowego
Zmiana punktu ostrości palcem przesuwanym podczas spoglądania przez wizjer

Dzięki panelowi dotykowemu można przesuwać palcem po ekranie, by zmienić punkt ostrości lub przesunąć go w inny obszar, nawet podczas spoglądania przez wizjer.

Błyskawiczne dotykowe wybieranie punktów ostrości
Możliwość nastawiania ostrości w kadrze jednym palcem

Nastawianie ostrości dotknięciem bardzo ułatwia i przyspiesza regulowanie tego parametru. Dzięki temu nie przegapisz szansy uchwycenia wybranego obiektu w najważniejszym momencie.

Większy zakres dynamiczny zdjęć

Dzięki układowi o dużej skali integracji procesor BIONZ X przetwarza dane z przetwornika Exmor® CMOS z niesłychaną czystością i ostrością — praktycznie bez szumów, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów.

Udoskonalony system przetwarzania obrazu

Procesor obrazu BIONZ X poprawia teksturę i czystość obrazów poprzez minimalizację szumów. Zastosowano tu nowy układ o dużej skali integracji i algorytm przetwarzania obrazu zoptymalizowany pod kątem tego przetwornika obrazu.

Nagrywanie filmów 4K

Rejestracja i zapis w pamięci wewnętrznej filmów 4K z danych 6K (20 MP) w formacie Super 35mm. Nastawianie ostrości dotknięciem i 5-osiowa stabilizacja obrazu zwiększają kreatywną swobodę.

Wytrzymałość, niezawodność i wygodna obsługa

Obudowa ze stopu magnezu, migawka przetestowana 200 000 cyklami wyzwoleń oraz inne elementy świadczą o wytrzymałości, niezawodności i funkcjonalności aparatu.DANE TECHNICZNE:
Współpraca z obiektywami
Obiektywy Sony z mocowaniem typu E
Typ
Przetwornik obrazu Exmor CMOS typu APS-C (23,5 x 15,6 mm)
Liczba pikseli (efektywnie)
Około 24,2 megapiksela
Czułość ISO (zalecany wskaźnik ekspozycji)
Fotografie: ISO 100–25 600 (wartości ISO do ISO 51200 można nastawiać jako rozszerzony zakres ISO), automatyczna (ISO 100–6400, możliwość wyboru górnej/dolnej granicy), Filmy: Odpowiednik ISO 100–25 600, AUTO (ISO 100–6400, z możliwością wyboru dolnej i górnej granicy)
Czas pracy baterii / akumulatora (fotografie)
Około 310 zdjęć (wizjer) / około 350 zdjęć (monitor LCD) (norma Camera & Imaging Products Association)18
Typ wizjera
Wizjer elektroniczny (kolorowy) 1,0 cm (typ 0,39"), XGA OLED
Typ
7,5 cm (3,0"), panoramiczny TFT