Sony SEL-70200G

Nowy produkt

Płatnośc i dostawa

Przedłata na konto:
Kurier DHL - 25 zł
Termin wpłaty - do 24h
Dostawa od 24h do 3 dni od daty wpływu środków na konto

Pobranie:
Kurier DHL - koszt 35zł
Dostawa od 24h do 3 dni od daty zakupu

Więcej szczegółów

Zapytaj o dostępność

5 999,00 zł

Więcej informacji

SEL-70200G Obiektyw z mocowaniem typu E

 

Zasięg teleobiektywu połączony z dokładnością serii G

FE 70 – 200 mm F4 G OSS: teleobiektyw zmiennoogniskowy (SEL70200G)

Model SEL70200G jest stworzony do fotografowania sportu i dzikiej przyrody. Pokrywa charakterystyczny dla teleobiektywów zakres 70 – 200 mm. Uzupełnienie jego zaawansowanej konstrukcji optycznej stanowi wbudowany stabilizator obrazu, powłoka Sony Nano AR, która przeciwdziała powstawaniu refleksów i tzw. duszków, oraz odporna na pył i wodę konstrukcja.

Obiektyw typu G: widoczna różnica

Obiektywy typu G słyną z jakości odwzorowania obrazu i odznaczają się dużą jasnością oraz maksymalnym kontrastem nawet na brzegach kadru.

Miękko rozmyte tło

Zamiast standardowej przysłony w kształcie wielokąta w obiektywie zastosowano 9-listkową przysłonę kołową, gwarantującą uzyskanie bardziej naturalnego efektu rozmycia „bokeh”.

Wysoka jakosc optyki

W zaawansowanej konstrukcji optycznej wykorzystane zostały zaawansowane soczewki asferyczne (AA), soczewki ze szkła ED (o bardzo małej dyspersji) oraz powłoka Sony Nano AR.

Szybkie i inteligentne ustawianie ostrości

Mechanizm wewnetrznego ustawiania ostrosci sprawia, ze tubus obiektywu jest nieruchomy, co pozwolilo na uzyskanie bardziej kompaktowego rozmiaru, szybko dzialajacej automatycznej regulacji ostrosci i zredukowanych minimalnych odleglosci dla ustawiania ostrosci.

Wyraźne obrazy bez śladu rozmycia

Wbudowany w obiektyw stabilizator obrazu Optical SteadyShot ułatwia uzyskanie płynnych filmów i ostrych fotografii, nawet przy zdjęciach z ręki.

 

Sprzęt objęty jest 2-letnią gwarancja Sony Europe