Obniżka! FujiFilm X-T100 body czarny Zobacz większe

FujiFilm X-T100 body czarny

Nowy produkt

Płatnośc i dostawa

Przedłata na konto:
Kurier DHL - 25 zł
Termin wpłaty - do 24h
Dostawa od 24h do 3 dni od daty wpływu środków na konto

Pobranie:
Kurier DHL - koszt 35zł
Dostawa od 24h do 3 dni od daty zakupu

Więcej szczegółów

Zapytaj o dostępność

1 739,00 zł

-860,00 zł

2 599,00 zł

Więcej informacji

FujiFilm X-T100 body czarny

Pokaż mi swój świat

Dla innych Twój dzień jest kolejnym zwykłym dniem. Dla Ciebie jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Tylko Ty możesz uchwycić swoją historię na swój niepowtarzalny sposób. W chwili, gdy patrzysz na świat w obiektywie, zdajesz sobie sprawę, jak to, co właśnie przeżywasz, jest cenne i warte zapamiętania. FUJIFILM X-T100 pozwala Ci oddać pełną radość z życia w postaci stylowych fotografii o znakomitej jakości obrazu.

Widok

Połączenie nowego wyświetlacza LCD odchylanego w trzech kierunkach i wizjera elektronicznego z organicznym panelem EL o wysokiej rozdzielczości i dużym powiększeniu (0,62x) daje użytkownikowi możliwość wykazania się kreatywnością, dopasowując się do różnych stylów fotografowania.

Styl

FUJIFILM X-T100 waży zaledwie 448 g**, natomiast anodowana powłoka zastosowana na aluminiowej górnej płytce nadaje aparatowi luksusowego charakteru w stylu retro.

Jakość obrazu

Znakomita jakość zdjęć w aparacie FUJIFILM X-T100 to wynik połączenia matrycy APS-C 24,2 MPix i mechanizmu przetwarzania obrazu.

Funkcje

Zastosowana w tym modelu nowa, potężna pamięć zapewnia mnóstwo miejsca na płynną rejestrację zdjęć seryjnych, a udoskonalony tryb SR+ AUTO obok tradycyjnego rozpoznawania sceny oferuje teraz również rozpoznawanie fotografowanych obiektów. Dzięki rozmaitym funkcjom automatycznym aparatu X-T100 każdy może łatwo tworzyć doskonałe zdjęcia.

Obiektyw

Szeroki wybór obiektywów z bagnetem X wyposażonych w unikalną technologię optyczną FUJINON, takich jak mały, lekki obiektyw z zoomem elektronicznym XC 15-45 mm F3,5-5,6 OIS PZ o minimalnej odległości roboczej wynoszącej zaledwie 5 cm***, sprawia, że aparat X-T100 sprawdza się w przypadku każdego rodzaju fotografii i każdego obiektu, zapewniając wybitną jakość obrazu.

Uwagi

  • · Przykładowe zdjęcia są symulacjami.
  • * Rozszerzona czułość wyjściowa.
  • ** Z kartą pamięci SD i akumulatorem.
  • *** Odległość między przednią soczewką a fotografowanym obiektem w trybie szerokokątnym.